Tilbake til alle arrangementer

Ålesund Tech-beer #19

  • Pir cowork Keiser Wilhelms gate Ålesund, Møre og Romsdal Norway (kart)

Solwr og NExTdigital inviterer til Ålesund Tech-beer #19

📅 26.november 2026
🕜 Tidspunkt: 17:00 - (hvertfall) 20:00, og fort senere!
📍 Pir - 1. etasje
⭐Denne rundens sponsor er Vard

Velkommen til årets siste techbeer. Techbeer en lavterskel møteplass for teknologer og teknologi entusiaster i regionen. Denne runden er det Vard som stiller både som sponsor og med fag, og vi skal få et innblikk i et innlegg de har valgt å kalle “Cyberpsychosis - human in a spiral 🌀” med Anthony Innselseth-Devine og Mads Gausdal fra Vard.
Program og mer informasjon kommer.

Bli med oss på Pir for gode diskusjoner og bra folk! Sees fra klokken 17:00!
Hold av datoen og meld deg på nederst på siden!

Hvorfor Ålesund tech-beer?

  • En ekstern møteplass for folk som brenner for tech i regionen vår, samtidig som vi vil styrke og spre kunnskap om teknologimiljøet i regionen.

Hvem passer det for?

  • Du som jobber med utvikling og teknologi, eller har gjort det og har interesse for å treffe andre som jobber innen tech i Ålesundsområdet.

Praktisk info:

  • Vi kjører lean beer som sist i tillegg vil det være 2x15 min med faglig innhold.

Lavterskel, sosial møteplass for teknologientusiaster/techgeeks. Les mer om første runde her.

Arrangementet er åpent for alle og gratis å delta på, men meld deg på slik at vi vet hvordan vi skal rigge lokalet best mulig.

Why tech beer Ålesund?

  • An external meeting place for people who are passionate about tech in our region

Who is it suitable for?

  • You who work with development and technology, or have done so, and are interested in meeting others who work within tech in the Ålesund area.

    Practical info:

  • Just like the previous event, we'll be hosting a lean beer session, complemented by 2x15 minutes each to professional content

This is an low-threshold, social meeting place for technology enthusiasts/tech geeks. Read more about the first round here

The event is open to everyone and free to participate in, but register so we know how large a venue we need!

Meld deg på her

Forrige
Forrige
24. november

Hverdagsdigitalisering - Copilot på kryss og tvers (outlook, teams og word)

Neste
Neste
27. november

Forumtreff - Product Leadership: What is product management?